درباره ما

about-img
about-img
ما معتقدیم که بازاریابی علم ارتباطات است و آن چه که در ارتباطات در قالب پیام میان فرستنده و گیرنده جا به جا می شود، محتوا است.

پیشینه کاری و تحصیلی ما مدیریت و بازاریابی است. حدود شش سال است که در این بخش به صورت تخصصی فعالیت می کنیم. طی این مدت، پروژه های گوناگونی را در صنایع مختلف انجام داده و به خوبی با نیازها و خواسته های مشتریان و روش بررسی آن ها آشنا هستیم.

جلسات فروش مختلفی را برگزار کرده و در آن ها شرکت کرده ایم. محتوای مورد نیاز برای جلسات ارائه را تهیه کرده ایم و به خوبی می دانیم محتوای تأثیرگذاری که بتواند به بهترین نحو خدمات و محصولات را معرفی کرده و منجر به فروش شود، دارای چه ویژگی هایی است.

رفتار مخاطبان را در فضای آنلاین در قالب پروژه های مختلف بررسی کرده و به خوبی با این حیطه از بازاریابی آشنایی داریم.

حدود دو سال است که به صورت تخصصی در زمینه بازاریابی محتوا فعالیت می کنیم و فرصت ها و چالش های موجود در این زمینه را به خوبی می شناسیم. قبل از آن هم به واسطه فعالیت در شبکه های اجتماعی مختلف و تولید محتوا برای آن ها، در این زمینه فعالیت می کردیم.

در طی این مدت، همواره فعالیت هایی که در زمینه تولید محتوا و بازاریابی محتوا برای برندهای شخصی خود و همچنین شرکت ها و برندهای مختلف انجام دادیم، با بازخورد مثبتی از سوی مخاطبان همراه بوده است.

در این دو سال مطالعات گسترده ای را در حیطه بازاریابی محتوا انجام داده و به خوبی با دانش روز دنیا در این زمینه آشنا شدیم و پیوسته دانش خود در بازاریابی محتوا را به روز می کنیم.

نتایج این تلاش ها و بررسی ها، منجر به شکل گیری آژانس بازاریابی محتوای «محتوا گرافی» شد.

این آژانس تلفیقی از فعالیت های بازاریابی محتوا و برندینگ است تا بتواند دارایی های ارزشمند هر سازمان، یعنی محتوای آن را در قالبی یکپارچه و همسو با برند سازمان، برای بهترین دسته از مخاطبان آن منتشر کند.

هدف این امر ملموس کردن برند برای مخاطبان و منتقل کردن پیام برند به بهترین و موثرترین شکل ممکن است.

ما در محتوا گرافی به برندها کمک می کنیم تا برای خود رسانه ای شخصی داشته، مخاطبان را درگیر کرده و مشارکت آن ها را جلب کنند. به این ترتیب، برندها می توانند ارتباط بهتر، موثرتر و نزدیک تری را در رسانه های شخصی خود و بدون صرف هزینه های هنگفت برای نمایش محتوا در رسانه های تبلیغاتی، با مخاطبان برقرار کنند.

برندی حرفه ای بسازید، شعار ماست.

ما در محتواگرافی به دنبال پر کردن خلاء موجود در زمینه محتوا در بازار ایران هستیم و قصد داریم تا با ارائه محتواهایی با کیفیت که افرادی حرفه ای و خلاق آن ها را ایجاد می کنند، به خوبی این خلاء را برطرف کنیم.

تیم محتواگرافی با بهره گیری از افرادی خلاق، تحصیل کرده و ایده پرداز کلیه خدمات بازاریابی محتوا را برای برند شما انجام خواهد داد.

مطالب مفید

برای آشنایی بیشتر با بازاریابی محتوا می توانید این مطلب را در بلاگ محتوا گرافی مطالعه کنید.